Pamatų įrengimas

Įrenginėjame visų tipų pamatus Kaune, atliekame visus darbus susijusius su pamatų betonavimu: grunto kasimas ir žemės darbai po pamatais, pagalvės paruošimas, klojinių montavimas, pamatų betonavimas, pamato šiltinimas, pamatų hidroizoliacija, pamatų užpylimas. Betonuojame pamatus Kaune ir Kauno raj. Betonuojame pamatus pramoniniams, žemės ūkio pastatams visoje Lietuvoje.

Pagrindiniai pamatų tipai.

Juostiniai monolitiniai pamatai, juostiniai pamatai iš betoninių blokų, juostiniai surenkami pamatai iš tuščiavidurių blokelių (haus tipo blokeliai), plokštuminiai pamatai.  Poliniai pamatai : gręžtiniai, ištisinio gręžimo ir betonavimo – CFA poliniai pamatai, kaltiniai, sraigtiniai pamatai.

Gręžtiniai pamatai.

Įrenginėjame, betonuojame gręžtinius pamatus. Gręžtiniai pamatai – vienas iš taupiausių pamatų tipų individualiam karkasiniam, mediniam arba blokelių namui. Gręžtiniams pamatams, palyginus su juostiniais, reikia mažiau žemės darbų, mažiau klojinių ir mažiau betono. Pabrėžiame, kad betonuojamų pamatų tipas, gylis, gręžtinių polių dažnis – priklauso nuo grunto ir daroma pagal projektą.

Pamatai pramoniniams pastatams.

Pamatų kaina Kaune ir Kauno raj..